IKARIKAR http://www.ikar.skhttp://telerano.markiza.skhttp://www.markiza.sk

Zdravá bublanina od Ernieho1.2.2017
 

DSCN7950.JPG
Recept pridal:
Počet porcií:
20
Čas prípravy:
30
Suroviny:
práskový cukor 1 Hrnček
polohrubá múka 1,5 Hrnček
olej 1,2 Hrnček
prások do pečiva 1 ks
vajcia 4 ks
ľubovolný jogurt ( najlepšie ale ovocný ) 100-150 g
mäkký tvaroch ( najlepšie s príchuťou vanilky ) 100-150 g
müsli 100-150 g
kúsky čokolád ks
hociijaké ovocie na zdobenie 20-25 ks
jogurt alebo práškový cukor na zdobenie Hrnček
Postup:
Najprv si zapneme trúbu aby sa nahriala na 150-175 C° .Potom si zmiešame jogurt,tvaroch,olej,müsli,kúsky čokolád a vajcia na hladký krém.Potom si postupne pridáme múku,prášok do pečiva,a práškový cukor.A ešte raz všetko zmiešame.A nalejeme na vymastený plech a ozdobíme s ovocím. Pečieme cca 20-30 minút. A po vychladnutí koláča si posypeme povrch s práškovým cukrom alebo si na naň nalejeme jogurt.Dobrú chuť.
Poznámka:
Tento recept je vlastne vylepšení recept základného receptu na bublaninu. Som totiž tip ktorý neustále skúša vylepšiť základný recept zákuskov. Stále pridať nové arómy a pod. A na tomto recepte je najlepšie že stále bude mať iný chuť.Podľa toho že aký jog
Príbeh:
Môj príbeh je taký že keď som sa hlásil na strednú školu.Nezobrali ma ani na cukrársku ani na kuchársku školu.A tak som išiel učiť odbor stavebný maliar-natierač.Keď som mal 26 rokov.Čiže pred asi 9.r. som dostal prácu v pekárni.Kde som doteraz. A od strednej som medzi tým neustále varil doma len tak pre seba.Zvlášť keď som sa odsťahoval od rodičov.

Susedská návšteva

 počet hodnotení: 15

 

Návštevník